Açılış Organizasyon

Mağaza, Ofis, Fabrika vb. tüm açılış organizasyonlarında, ihtiyaçlarınızı çözümleyecek, size her konuda doğru yönlendirmeler yapabilecek bir firma arıyorsanız dikkate almanızı tavsiye ettiğimiz detayalrı bu yazamızda bulabilirsiniz. 

Öncelikle, açılışını yapacağınız işletmenizin temel ihtiyaçlarını belirleyin. İhtiyaç duyduğunuz tüm materyalleri not edin.

ardından iletişime geçeceğiniz organizasyon firmalarına, talep ettiğiniz tüm isteklerinizi doğru bir şekilde aktarın. Organizasyon tarihi, saati, yer konum, davetli misafirler hakkında detaylı bilgi ve her şeyden önemlisi, nasıl bir organizasyon hayal ettiğinizi tüm detaylarıyla paylaşın. Bu sürecin sonunda, size ve talep ettiğiniz işe en yoğun ilgi gösteren firmalara daha fazla zaman ayırın. Onları dinleyin,taleplerinize karşılık sizlere verdiği fikirleri ve bu fikirlerin gerçekliğini süzmeye çalışın. Daha sonra seçim yapacağınız firmaları 2 ye indirip, bu firmaların daha önceki tecrübelerindne yola çıkarak, benzer işlerdeki deneyimlerini ve referanslarını öğrenmeye çalışın. 

Fiyat her şey demek değildir. Doğru olan, paranızın boşa gitmeyeceği, karşılığını alabileceğiniz doğru bir partner seçmenizdir. Bu söylediğimiz kriterleri bir araya getiridğinizde doğru sonuca ulaşmanız daha kolay olacaktır.

İstanbul Organizasyon firmaları arasından seçim yaparken, özellikle davet organizasyon deneyimlerinin olup, olmadığını iyi analiz edin. Hatta açılışınız genel olarak Catering hizmetlerine dayalı bir organizasyon olacak ise, Bir catering organizasyon firması üzerinde yoğunlaşmanızı tavsiye ederiz.