AUTOSHOW 15. KEZ OTOMOBİL TUTKUNLARI İLE BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR

 

İstanbul Autoshow 22 - 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi gerçekleşecek. İstanbul Autoshow’ Fuarı 2015 yılına damgasını vurmaya hazırlanıyor.

 

Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin desteği ile 2000 yılına kadar düzenli olarak her yıl düzenlenen İstanbul Autoshow, sonraki yıllardan itibaren 2 yılda bir düzenlenmeye başlandı. İlk başladığı günden itibaren büyüyen ve gelişen fuar, yalnızca Türkiye’nin değil Avrupanında önemli otomobil fuarından biridir. Otomobil tutkunları, fuarda satışa yeni çıkacak otomobil modellerini inceleyebilecekler.

 

Brunch Plus olarak, Autoshow fuarı Catering kısmında firmalara hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Fuar Catering Hizmeti ile ilgili bilgi almak için web sayfamızdaki Coffee Break kısmını inceleyebilirsiniz.

 

Brunch Plus kurulduğu ilk günden beri, fuar catering hizmetleri konusunda en iddalı çalışmaları ortaya koymuş ve bu iddasını İstanbul da yapılan büyük ölçüdeki 25 farklı sektöre yönelik Profesyonel fuar organizasyonlarında sektörün lideri olan bir çok firmaya catering ihtiyaçlarına yönelik olarak kapsamlı hizmetler sunmayı başarmış bir organizasyon firmasıdır.

 

Brunch Plus; profesyonel fuar katılıcılarına, catering hizmetinin yanısıra  fuarda ihtiyaç duyabilecekleri bir çok konuda, host, hostes, müzik, resim, video, servis taşımacılığı, reklam vb konularda tam donanımlı hizmetler sunmaktadır. 

 

Bilindiği üzere istanbul da yıl içinde yüzlerce fuar organizasyonu gerçekleştirilmektedir. Bu fuarlar içersinde profesyonel statüde kapsamlı olarak yapılan 25 sektör fuarında sektörün lideri olan firmalara istikrarlı bir şekilde hizmetler sunarak bu konudaki çözüm ortaklığı anlayışını uzun yıllara dayanan bir ilke ile sürdürmektedir.