Brunch Plus deneyimli ekibi ile gerçekleştirdiği etkinliklerde Haziran ayına da sımsıcak bir giriş yaptı.

En mutlu gününüzü hayal ederken haklı bir tedirginlik yaşarsınız.

Düğünüm nerede olacak? Konuklarıma ne ikram etmeliyim? Organizasyonu nasıl planlayacağım? Konuklarımı memnun edemezsem, hepsiyle ilgilenemezsem?

Aklınızdaki soruların cevabı Brunch Plus’ta.

 

Dilerseniz düğün mekanı önerir, dilerseniz menü seçiminde sizlere fikirler verebiliriz. Her bütçeye uygun Brunch Plus lezzeti mutlaka vardır.

Bize güvenin. Organizasyon yönetimi konusunda Türkiye’nin en dinamik kadrosuna sahip olduğumuzu gururla ifade edebiliriz.

 

Düğün mekanımız olan Villa Riva Garden’ın ev sahipliğinde, bu yazın eğlenceli düğün organizasyonlarıyla sezonu açmış bulunmaktayız.

 

***

 

Hiç kuşkusuz hayatın en keyifli anlarından biri yemek yediğimiz andır.

Yaz dönemine denk gelen Ramazan Ayında uzun saatler tutulan oruçların ardından keyifli , lezzetli bir iftar yemeğinde bizimle olmak için birçok sebebiniz var.

 

Geçen yıl Ramazan Ayı boyunca çalıştığımız Beşiktaş Belediyesi bu yılda tercihini Brunch Plus’tan yana kullandı. Tüm halkın katılım gösterebildiği sokak iftarlarında bir ay boyunca sizlerleyiz.

 

***

 

Kurumsal müşterilerimizden MRC Denizcilik, 03 Haziran tarihinde Brunch Plus ikramları ile eşsiz manzarası eşliğinde konuklarına gün boyu keyifli anlar yaşattı.

İkramların lezzeti ve kusursuz servis hizmetiyle bir araya gelince memnuniyet kaçınılmaz oldu elbette.

 

***

 

Mayıs ayından itibaren en çok tercih edilen konseptlerden biri olan barbekü organizasyonlarımız ile hem kurumsal müşterilerimize hem de bireysel müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bireysel bir müşterimiz için, Ormanada Konut Sitesinde gerçekleştirdiğimiz barbekü organizasyonunda tüm ekibimiz,  kaliteli hizmet anlayışı sayesinde Brunch Plus markasının hakkını yine verdi.

 

İster bireysel başvurularınızda isterseniz kurumsal başvurularınızda sizleri yönlendirebileceğimiz Polonezköy Park Bahçe piknik mekanında keyifli, dinlendirici bir gün geçirebilirsiniz.

İçinde bir çok aktivitenin yer aldığı mekan sizlere huzurlu bir günün garantisini veriyor. Arkadaşlarınızla voleybol oynayabilir, futbol maçları yapabilirsiniz.

Çocuklarınız  palyaço eşliğinde oyunlar oynarken siz gönlünüz rahat bir şekilde günün tadını çıkarabilirsiniz. Tüm gün sürecek piknik organizasyonlarınız için sabah kahvaltısıyla başlayan

mis kokulu barbeküyle devam eden ve günün sonunda demleme çayın yanında tatlı ikramlarla son bulan bir güne ne dersiniz? Brunch Plus Park Bahçe işbirliğiyle size bu güzel günü sunabilir.