CATERİNG İSTANBUL

 

Brunch Plus İstanbul’da faaliyet gösteren bir Catering organizasyon firmasıdır. 2009 yılından bu güne kadar yapmış olduğu çalışmalar ile birlikte sektöre yön veren dinamik yapısı ile birlikte bugün ülkemizi yurtdışında ve yurt içinde en iyi şekilde temsil etme kabiliyetine sahiptir.

Brunch Plus, Catering organizasyon çalışmalarında özellikle üç ana konuyu çok yoğun olarak işlemektedir. Bu çalışmalar içinde kokteyl organizasyonları ilk sırada yer almaktadır. 2. Olarak fuar Coffee break hizmetleri başta olmak üzere, her türlü konferans, sempozyum, kongre ve toplantı organizasyonlarında en çok kullanılan Coffee Break hizmetleridir. 3. Olarak da en yoğun Catering çalışmamız, kahvaltı ve brunch hizmetleridir.

Diğer Catering çalışmaları olan Set Menü Yemek, Açık Büfe Yemek, Lunch Box ve Barbekü hizmetleri başta olmak üzere, içinde yiyecek ve içecek olan tüm organizasyon çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Brunch Plus, Özellikle İstanbul’da düzenlenen her türlü açılış, davet organizasyonları, özel ev davet yemekleri, site içi yaza merhaba partileri ve düğün organizasyonlarında kapsamlı olarak geniş bir yelpazede çözüm sunma özelliğine sahiptir. 

Fuar Catering hizmetleri konusunda 34 farklı sektör fuarında ve özellikle 8 sektör fuarında sektörün lideri olan bir çok büyük kuruluşa uzun süredir hizmet vermektedir. Fuar Catering hizmetlerinde rakiplerine göre  yenilikçi ve farklı bir ürün grubu sunarak hizmet verdiği stantlarda farklı bir hizmet uygulaması gerçekleştirmektedir.  Ayrıca fuarda ihtiyaç duyabileceğiniz garson, hostes ve ekipman hizmetleri konusunda da ihtiyaca göre çözüm sunmaktadır.