Catering Nedir?

 

Günümüzde CATERING denilince akla gelen ilk tanım, Toplu yemek hizmetleri oluyor. Aslında Catering sektörünün,  toplu yemek sektörüyle ilişkilendirmek yanlış bir tanımdır. Catering içinde yiyecek ve içecek ikramları ile birlikte gerçekleştirilen aktivitelere verilen addır. Tüm dünyada aynı isimle anılıyor dersek yanlış bir ifade kullanmamış oluruz.  Ülkemizde gün geçtikçe yaygınlaşmaya başlayan Catering talepleri, sektöründe gelişmesine ve genişlemesine vesile olmaktadır.  

Eskiden çok lüks gözüken ve belli bir maddi tabakanın ilgi gösterdiği Catering hizmetleri günümüzde, orta ölçekli gelir seviyesine sahip herkesin kolaylıkla alabileceği bir hizmet haline gelmiş bulunmaktadır.

Düğün organizasyonları ve kurumsal şirket organizasyonlarında daha çok kullanılan Catering hizmetleri, Artık Fuar, Kongre toplantıları, Bahçe partileri, hatta daha küçük ölçekli olan birçok alanda kullanılmaktadır.

Catering hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız açısından, Web sayfamızda bulunan Catering ve  Catering İstanbul başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

 

 

http://www.brunchplus.com/catering     /  http://www.brunchplus.com/catering-istanbul