Aile Arasında Bir Kutlama

 

Aile arasında ufak, sade bir kutlama olsun istiyorsunuz.  Mekan mı kiralasak diye düşünüyorsunuz. Bahçeli bir eve sahipseniz izin verin Brunch Plus ekibi evinizi mutlu çiftiniz için güzelleştirsin.

Evinizin bahçesini, bembeyaz örtülerle kapladığımız şık masalarla donatalım. Dilerseniz şamdanlarla dilerseniz çiçeklerle süsleyelim.

Bahçeniz şık bir düğün mekanına dönüşsün. Elinizde renk renk balonlarla konuklarınızın arasına eğlenceli bir giriş yapın. Kendi evinizin rahatlığında, huzur içinde nişan ya da düğün organizasyonunuzu gerçekleştirin.

 

Yazın en favorisi barbekü konsepti bu mekanlar için biçilmiş kaftandır diyebiliriz. Sizin yanınızda pişirilen etler, hazırlanan tabaklar aile ortamınıza daha da sıcak bir hava katacaktır.

Yemekle birlikte dilerseniz fonda Keman, Ud, Ney sanatçıları canlı olarak yer alabilir, dilerseniz bir DJ ya da pop müzik grubuyla eğlencenin tadına varabilirsiniz.

 

Brunch Plus’ta belirtilen her bütçeye göre mutlaka bir seçenek bulabilirsiniz. Organizasyon anlaşma aşamasından başlayarak organizasyon bitimine kadar olan her adımda sizlere eşlik edeceğimizi bilmenizi isteriz.

 

O gün sizin gününüz ve bunu en az sizin kadar önemseyen bir ekiple yola çıkıyorsunuz.

Sade bir şıklığa sahip olacak bu konsept için Brunch Plus satış ekibi ile irtibata geçiniz.