Eylül Ayı Dragon Festivali

 

Mayıs ayında gerçekleşen festivalde, resmi catering firması olarak Brunch Plus yine sahadaydı.

Hem Brunch Plus büfesindeki servisler için hem de firmaların çadır içi ikram servisleri için tüm ekibimiz bu yıl da Maltepe Dragon Festivali’ndeki yerini aldı.

 

Aralarında “ Kansersiz Yaşam Derneği “ , “ Sabancı Holding “ , “ Mercedes Benz “ , “ Odeabank “ , “ Koçzer “ ve “ Evyap “ gibi  45 kurumsal firmanın portföyümüzde yer aldığı

Festivalde Brunch Plus olarak yine bu yaza da damgamızı vurduk.

 

Eylül ayında gerçekleşmesi planlanan festivalde yine Türkiye’nin büyük kurumsal firmalarıyla çalışacak olmanın haklı gururunu şimdiden yaşıyoruz.

Her geçen yıl portföyümüze eklenen ve bizimle diğer firma etkinliklerinde de çalışmaya devam eden şirketlerin sayısı gün geçtikte artmakta.

 

Personel motivasyonuna önem veren Brunch Plus için , bir personel motivasyon etkinliği olan Dragon Festivalinin yeri her zaman ayrı olmuştur.

Eğer siz de çalışanlarınız için bu eğlenceli günde katılım göstermek istiyorsanız satış temsilcilerimizle hemen irtibata geçiniz.

 

Festival için hazırlıklar şimdiden başladı bile, gecikmeyin bilgi için Brunch Plus ekibine ulaşın. Eğlence sizi bekliyor.