24- 25 Eylül 2016 Dragon Festivali

 

Personel motivasyon etkinliği kapsamında Mayıs ve Eylül aylarında olmak üzere yılda 2 kez düzenlenen ( kürek yarışları ) Dragon Festivali için bu yıl da Eylül ayında Maltepe’deyiz.

Festivalin resmi catering firması olan Brunch Plus sabahın erken saatlerinden itibaren sahadaki yerini alacak.

Oldukça yüksek katılımlı gerçekleşecek olan festivalde onlarca farklı kurumsal firmaya Brunch Plus olarak hizmet vereceğiz.

 

Festivalin resmi catering firması olarak yerimiz sahnenin tam yanında bulunacak. Altıncı kez yaşayacağımız bu deneyimde de en az ilk yıl olduğu kadar heyecanlıyız.

Ayrıcalıklı ve alternatifli menülerimizi öğrenmek için hala zamanınız var. Dilerseniz kendi çadırınızda hizmet alabilirsiniz, dilerseniz büfemizdeki seçeneklerden kupon sistemi ile alış veriş yapabilirsiniz.

 

Gayet pratik bir sistem içerisinde yer alan bu seçenekleri sizlere anlatabilmek için yalnızca bir telefon kadar uzağınızdayız.

Festivalde ikramlarımızla çalışanlarınız memnun olsun, ayrıcalıklı bütçelerimizle de siz mutlu olun. Hem lezzetli hem hesaplı olacak bu birliktelik için vakit kaybetmeden satış temsilcilerimizle irtibata geçiniz… !