Milli Savunma Bakanlığı himaye ve desteğinde, Türk Silahlı kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı sorumluluğunda 12’nci Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı, 05 – 08 Mayıs 2015 tarihleri arasında Tüyap Fuar Ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor.

 

1993 Yılından itibaren iki senede bir tekli yıllarda düzenlenmekte olan IDEF Fuarı diğer katılımcı ülkeler arasında işbirliğinin geliştirilmesinde büyük katkı sağlamaktadır. Katılımcı ülke ve firma sayısını her fuarda artıran IDEF, Dünyanın en büyük dört savunma sanayi fuarından biridir.

 

IDEF Fuarı, Savunma sanayi sektöründe, başarılı ve dikkat çeken organizasyonlar arasında yer almaktadır. Katılımcı firmalar ve savunma sanayi alanında iş birliğinin gelişmesine katkı sağlayacağına daha çok firmanın katılacağı bir fuar olacaktır.

 

Brunch Plus olarak Fuarda yiyecek ve içecek hizmetleri kısmında ihtiyaç duyacağınız, Catering konusunda hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Fuar Catering hizmeti hakkında bilgi almak için Web sayfamızdan Fuar Coffee Break bölümünden inceleyebilirsiniz.