Fuar Catering

Sektörünüzle ilgili bir fuara katılmaya karar verdiyseniz ve Fuar Catering ihtiyaçlarınızı henüz belirlemediyseniz sizlere bu konuda yardımcı olmaktan büyük keyif duyarız. Özellikle İstanbul’da düzenlenen 35 büyük sektör fuarında, sektörün öncü gelen kuruluşlarına hizmet veren firmamız, sizlere Fuar Catering ihtiyaçlarınızda en profesyonel çözümleri sunam garantisi vermektedir. Bir fuarda en çok talep edilen konu başlıklarını şu şekilde sıralama mümkündür. Coffee Break Catering Hizmeti, Kokteyl Catering hizmeti, Stant Hostes kiralama, Garson kiralama, Çay, Kahve ve ekipman kiralama hizmetleri en çok talep edilen hizmet başlıklarıdır. Bunların dışında talep edilecek olan diğer tüm ihtiyaçlarınızı bize iletmeniz yeterlidir.

İstanbul’da düzenlenen en kapsamlı büyük sektör fuarlarından bazıları aşağıda bilgi amaçlı verilmiştir.

YAPI FUARI

UNICERA FUARI

ISMOB

PLASTİK FUARI

AMBALAJ FUARI

IDEF

BOTSHOW

AUTOSHOW

En yoğun ilgi gören fuarlarından başında gelmektedir. Bu fuarların dışında yaklaşık 30 a yakın büyük sektör fuarı düzenlenmektedir.

Fuar Coffee Break ve Kokteyl organizasyonlarında sizlere sayısız alternatif sunma imkanımız bulunmaktadır.  Fuar Catering hizmetlerinde Brunch Plus’ı tercih etmeniz firmamızı onurlandıracaktır.