Sağlık AŞ. ile 1 Yıllık Anlaşma Sağlandı!

 

2016 yılı boyunca sıklıkla birçok etkinliğinde birlikte çalıştığımız Sağlık İstanbul Sağlık Yatırımları ve İşletmeciliği Sosyal Hizmetler Sanayi ve Tic. A.Ş. ile 2017 yılı için sene sonuna kadar geçerli olacak yıl boyunca toplam 3.500 kişiye hizmet vereceğimiz

 

bir sözleşme imzaladık.

 

Halkın yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla çalışan ve sağlık, sosyal hizmetler gibi alanlarda projeler üreten ve yöneten kurum, catering hizmetleri konusunda sektörün deneyimli ismi Brunch Plus Catering Organizasyon ile çalışmayı tercih etti.

 

Önceliği başta İstanbul halkı olmak üzere, hizmet verdiği kurum ve kişilerin memnuniyeti olan kuruluş, çalışmalarındaki titizlik ve özen ile bilinmektedir.

 

Brunch Plus’ın önce insan, insan sağlığı ve memnuniyeti diyerek çıktığı bu yolda aynı kalite anlayışına sahip değerlerle çözüm ortaklığı yapmak firmamız açısından da mutluluk vericidir.

 

Yenilikçi ve sürdürülebilir hizmet anlayışımızla her geçen gün büyük kurumsal firmaları müşteri portföyümüze eklemeye devam ediyoruz.

 

Sizlerde güvenilir bir hizmet anlayışıyla tanışmak istiyorsanız Brunch Plus Catering Organizasyon ile irtibat kurmadan ve görüşme sağlamadan karar vermeyiniz.

 

Detaylı bilgi ve destek için satış temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz…