Kokteyl Organizasyon

 

Happy Hour etkinlikleri, Nişan Organizasyonları, Açılış Organizasyonları veya Düğünler…

Etkinliğiniz ne olursa olsun uygunluğuyla size alternatifler sunacak olan Kokteyl konseptinden biraz bahsetmek isteriz.

Her bütçeye uygun menü seçenekleriyle, şık sunumları ve servisi ile göz doldurmaktadır. Bir açık büfe yemek kadar doyurucu olmamakla birlikte, sunulan çeşitlerden tadım yapan bir konuğunuz kesinlikle etkinlik sonunda mekandan memnun bir şekilde ayrılacaktır.

 

Yine organizasyonun tamamını üstlendiğimiz bu konseptte, personel hizmetimiz, kullandığımız servis ekipmanlarımız sunulan bütçeye dahildir.

Kokteyl masalarının üzerinde çerezler, cipsler veya mutfağımızda hazırlanan sebzeli kurudite seçenekleri ile giriş yapılmış olur.

Sonrasında tercih edilen menü içeriğine göre değişmekle birlikte genel olarak şöyle devam edilir.

Servis elemanlarımız tarafından mekanda şık tepsiler ve sunum ekipmanları ile soğuk ürün grupları servis edilmeye başlanır. Ardından sıcak ürün gruplarından tercihler yapılmış ise sıcakların servisi ile devam edilir.

 

Konsepte göre tatlı seçenekleri sunumuna geçilir. Eğer söz konusu etkinlik düğün veya nişan gibi özel günlere ait ise, pasta ikram edilir. Tatlı seçeneklerimiz yerine de menü hazırlığı yaparken müşterilerimize, pasta yemek istemeyecek konukları için mini sunum bardaklarında hazırlanan meyve salatası önerilebilir.

 

Bu arada yiyecek çeşitleri ile birlikte bir kısım servis personelimiz kurulan bardan alkollü veya alkolsüz içecek servisini devam ettirmektedir.

Arzu edilirse fonda bir müzik veya mekanı renklendirmesi açısından süsleme önerileri ile konseptiniz tamamlanabilir.

Son olarak tüm mekanın toparlanması işleminden sonra alan terkedilir.

 

Düşlediğiniz etkinlikte kokteyl parti ile hem lezzetlere hem de eğlenceye vakit ayırabilirsiniz. Yılın her döneminde geçerli olan bu konsept Brunch Plus’ın başarılı sunumu ile daha da anlam kazanmaktadır.

 

Menü alternatiflerimizi görmek ve bizi daha yakından tanımak için satış temsilcilerimizle irtibata geçiniz.