Maktek Fuarı  / 11 – 16 ekim 2016

 

TİAD ( Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği ) ile MİB ‘in  ( Makine İmalatçıları Birliği )  ilk kez planlamış oldukları işbirliği ile makine sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşması olan Maktek Avrasya 2016 Fuarı;

11 – 16 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ nde gerçekleşecek.

 

Sektörler arasındaki işbirliğinin gelişmesinde önemli bir rol oynayacak Maktek Avrasya 2016 Fuarını,  T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı da desteklemektedir.

 

Avrasya bölgesindeki en önemli üretici firmalar, Maktek Avrasya 2016 fuarında bir araya gelecek. Yurtiçinden ve yurtdışından yaklaşık 1.000 firma ve temsilciliğinin fuarda yer alması bekleniyor.

 

Bu önemli projede Brunch Plus ‘ta yerini alacak. Catering ve Organizasyon anlamında her konuda destek alabileceğiniz bu fuarda da hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için vakit kaybetmeden satış temsilcilerimizle irtibata geçiniz.

Fuar catering hizmeti deneyimimizle sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Temsilcilerimizle görüşmeden ve Brunch Plus’tan fiyat teklifi almadan organizasyon planlaması yapmayınız. Muhteşem lezzetler ve kusursuz hizmet anlayışı için Brunch Plus’ı tercih edin.