Piyasada yaşanan yüksek rekabet ortamında müşterilerinize sunduğunuz yemek hizmetleri  standart kalıplar üzerinde devam ettikçe, müşterileriniz zamanın ve alışkanlıkların getirdiği anlayışla vermiş olduğunuz yemek hizmetlerinden memnuniyetsizliklerini dile getirirler.

 

Aslında mutfağınızda her şey yolundadır ama, müşterileriniz farklılık arayışında olduğu için bir müddet sonra çeşitli şikayetlerle karşınıza geçip, bir takım  serzenişlerde bulunurlar. Hatta; sözleşmeyi fes etmeye varan tehditlerde bile bulunabilirler.

 

Bu tür şikâyetlerle başa çıkabilmenin en akılcı çözümü, müşterilerinize farklı bakış açıları getiren hizmetler sunmaktır.  Unutulmamalıdır ki, yemeğiniz ne kadar güzel olursa olsun, hizmet yelpazeniz yeterli değil ise bir müddet sonra müşterileriniz olur, olmadık şikayetlerde bulunabilirler.

 

Bakış açınızı değiştirin.  Sizin için önemli olan tüm müşterilerinize, onlara verdiğiniz değeri ifade eden farklı hizmetler sunmaya çalışın.

 

Yemek firmalarına bu yöndeki en uygun maliyetli önerimiz “Müzikli Yemek” organizasyonlarıdır.

 

Müzikli organizasyon çalışmalarımız, bünyemizde bulunan toplam 65 kişilik bir müzisyen  grubundan oluşmaktadır.  % 80 i konservatuar mezunu olan müzisyen arkadaşlarımızın hepsi kendi alanında profesyonel olarak müzik yapmaktadır.

 

Özellikle öğlen yemeklerinde uygulanan müzikli yemek aktivitelerimiz,  talepleriniz doğrultusunda ikili, üçlü ve dörtlü gruplar halinde çeşitli enstrümanlar eşliğinde, altı farklı  müzik dalında dinletiler yapılarak sunulmaktadır.

 

Sunmuş olduğumuz özel aktivasyon çalışmalarımızdan en etkilisi ve maliyeti düşük olan çalışmamız   “Müzikli Yemek” organizasyonlarıdır. Diğer organizasyon  aktivitelerimiz ve şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi  için, lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

 İletişim için  tıklayınız :   www.brunchplus.com