Nissan ‘da Kahvaltı / 08 Kasım 2016

 

Japonya’nın en köklü ve büyük kuruluşlarından olan Nissan markası 400 yıllık bir geçmişe sahip. İspanya, Kuzey Amerika ve İngiltere’deki araştırma ve geliştirme merkezlerinde yüksek teknolojide otomobiller üretiyor.

 

Ülkemizin otomobil pazarında 1993 yılından bugüne yer almakta. Toplamda 37 bayisi ve her yıl gelişen modern ve güçlü organizasyon yapısı ile Türk otomotiv endüstrisine katkı sağlıyor.

 

Bu dev otomobil firması catering ve organizasyon hizmetleri konusunda 2016 yılında da Brunch Plus ile işbirliğine devam etti.

 

Kurumsal müşteri portföyümüzde yer alan firma ile sık aralıklarda ve özellikle Kurumsal Etkinliklerde birlikteyiz. Personel motivasyonuna önem veren marka bu konuda sektörün önderliğini yürütmek için büyük gayret gösteren Brunch Plus farkı ile çalışmaktan memnun.

 

08 Kasım tarihinde Altunizade ’de yer alan firmanın genel müdürlüğünde muhteşem bir açık büfe kahvaltı ile hizmette olacağız. Sabahın erken saatlerinde başlayan hazırlık tüm keyifli anlarıyla devam ediyor.

 

Önümüzdeki günlerde de bu güçlü markanın kimliğine ve sektöründe önemli bir yere sahip olan Brunch Plus adına yakışacak güzel işlerde çözüm ortaklığımıza devam edeceğiz.

 

Kurumsal etkinliklerde neler yapılabilir sorusuna yanıt Brunch Plus ekibinde!

 

Bize ulaşmak ve fikir alış verişi yapmak için satış temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.