PİKNİK ORGANİZASYONU

 

Piknik denildiği zaman aklımıza ilk gelen şey yiyecek ve içecektir. Yiyecek ve içeceklerin hazırlanması etkinliğin yapılacağı alana götürülmesi, servis yapılmasına kadar olan süreçte brunch plus titiz ve güvenilir bir hizmet sunar. Piknik organizasyonunda yiyecek, içecek ve servis konusu önem taşımaktadır.

Menüleri birlikte oluşturabileceğimiz piknik organizasyonu ile yemek ve içecek stantlarında şenlik alanına oluşacaktır. Menüler  sizin isteğinize göre kahvaltı ile başlayıp  öğle yemeği, barbekü, mangal ile devam edebilir.

Şirket pikniğini daha eğlenceli hale getirebilmek için birçok etkinlik yapmak mümkündür. Takım oyunları, Yarışmalar ve çeşitli oyunlar  gibi birçok etkinliklerle piknik organizasyonları daha eğlenceli hale getirilebilmektedir. Genellikle yeşil alanların ve açık alanların tercih edildiği piknik organizasyonları için, Brunch Plus Catering, çeşitli menü seçeneği sunmaktadır. Piknik süresince bir aksilik yaşanmaması için gerekli ihtiyaçları sağlayarak güzel bir etkinlik geçirmeniz sağlanı