Plast Eurasia İstanbul 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı

 

 

Avrupa’ da her yıl düzenlenen ve en büyük fuar olma özelliği taşıyan Plast Eurasia İstanbul, bulunduğu konum, taşıdığı uluslararası kimlik ve kapsamı ile plastik sektörünün en önemli ticaret merkezlerinden birisi haline gelmiştir.

 

Fuar, İstanbul’un ticari ve turistik konumunun yanı sıra stratejik anlamda hedef kitlelere olan yakınlığı ile de İstanbul’un cazibesini arttırmaktadır.

 

Oldukça geniş bir ziyaretçi kitlesine sahiptir. Ziyaretçi profilleri arasında; Plastik ve Makine Sanayi, Basım Matbaacılık Sanayi, Etiket – Barkot Ürünleri Sistemleri, İnşaat ve Otomotiv Sanayi, Mobilya Endüstrisi, Danışmanlık Firmaları, Reklam Sektörü,

 

Kamu Kuruluşları ve Eğitim Kurumları gibi ve daha birçok farklı sektör bulunmaktadır.

 

07 – 10 Aralık tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ inde düzenlenecek olan fuarda hizmet vereceğimiz kurumsal firmalar arasında, Sun Group, Mio Kimya, Plasmar, Koluman Plastik, Plastifay, Tekin Plast ve Bayegan gibi markalar yer almaktadır.

 

Fuar catering hizmetleri konusunda sektöründe oldukça büyük deneyime sahip olan Brunch Plus’ tan fiyat teklifi almadan, menüler ve detayları hakkında görüşme sağlamadan karar vermeyin.

 

Ayrıntılı bilgi için satış temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.