Tüyap Fuar Catering

Tüyap fuar merkezi  yıl içerisinde 40’ ın üstünde fuara ev sahipliği yapmaktadır. Ülkemizde düzenlenen büyük ölçekli bir çok fuar Tüyap fuar merkezinde düzenlenerek bir çok sektörün dünyaya açılan penceresi olmaktadır. Tüyap fuar merkezinde düzenlenen fuarlarda ihtiyaç duyduğunuz tüm Catering organizasyon ihtiyaçlarınızı Brunch Plus dan temin edebilirsiniz. Firmamız kurulduğu ilk yıldan beri Fuar ikram hizmetlerine büyük önem vermektedir.

Fuar ikramları konusunda sizlere sayısız alternatif sunabilen Brunch Plus, sadece  Catering konusunda değil, ihtiyaç duyduğunuz bir çok konuda çözüm üretmektedir.

Fuar Catering hizmetlerinin dışında, Hostes, Manken, Animasyon, Müzik grupları gibi bir çok konuda hizmet vermektedir.   

Brunch Plus fuarlarda en çok Coffee Break hizmetleri vermekle beraber, kokteyl organizasyonları, personel öğle yemekleri, Lunch box gibi diğer Catering hizmetlerinde de size sayısız alternatif sunabilmektedir.  Fuar ikram arayışlarınızı tek bir adreste birleştirebilirsiniz.

Fuar Catering hizmetlerinde işinizi şansa bırakmayın, İşinize profesyonel ellere emanet edin.      Tüm soru, istek ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.