Teklif İsteyin

Brunch Plus Hakkında

2008 yılında "Şehirde olup biten her şey bizi ilgilendirir" sloganıyla yola çıkan Brunch Plus Organizasyon sektöründe, farklı renklerin ve tatların çekiciliğine inanıp, yenilikçi ve dinamik yapısı ile kaliteyi ön planda tutarak kişilerin veya kurumların fuar, düğün, açılış, şirket aktiviteleri gibi konular başta olmak üzere catering organizasyon ihtiyaçlarını çözümlemek için kurulmuştur.

2012 yılında sektöre yön vermek için yapılan çalışmalar doğrultusunda 90m2’lik küçük bir ofisten 1800m2’lik 5 katlı bir plazaya geçerek üretim aynı zamanda hizmet binası olarak faaliyetlerini ve hizmet kapasitesini daha da arttırmıştır.

Brunch Plus Hakkında

Catering Sektörü Hakkında

İçinde yiyecek ve içecek olan tüm yemekli organizasyon çalışmalarına Catering denilmektedir. Diğer bir deyişle Catering'in Türkçe anlamı "Ziyafet Hizmetleri" olarak adlandırılabilir.

CATERING NASIL YAZILIR

“Catering”, yabancı bir kelime olmasına rağmen dilimize yerleşmiş ve gündelik hayatımızda aktif olarak kullanılır hale gelmiştir. Hatta “ketring” ve “katering” gibi zaman zaman kullanılan kelimeler, kelimenin dilimize nasıl yerleştiği...

Catering Sektörü Hakkında

Doğru Seçimler için Öneriler

Bir organizasyon da ihtiyacınız olan menüyü belirlemek işin en zor kısmı olarak görülebilir. Aslında vereceğimiz küçük ipuçları ile satış danışmanı sizin için doğru menü seçimini yapmanıza katkıda bulunabilir. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı, hayal ettiğiniz organizasyonu şeklini, organizasyon yapılacak olan mekânı en iyi şekilde ifade etmeniz işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

Menü seçimlerinde anlamadığınız veya tanımlayamadığınız ürünler hakkında satış danışmanınıza ürünler hakkında sorular yöneltebilir, bu ürünleri anlamak için görseller talep edebilirsiniz.

Doğru Seçimler için Öneriler

Kalite Politikamız

Bize göre kalite bir standarttır ve hayatın her alanında yer almalıdır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde bu kalıp içinde yer alarak başta işleyiş, düzen ve sistem dahilinde kalite bilincini çalışanlarına ve müşterilerine yaşatmak için gerekli her türlü alt yapı oluşumunu sağlamıştır.

Bilgi Formu

Aşağıda ki formu doldurarak, İsteklerinizi, taleplerinizi ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. En ksıa sürede dönüş yapılacaktır.

Rezervasyon Formu