Teklif İsteyin

Bar Catering

BAR CATERİNG 'İN EN ÇOK TERCİH EDİLEN FERAHLATICI 5 KOKTEYLİ

Bir organizasyon düzenliyorsunuz ve karnınız tok. Tam da "bişeyler içelim " modundasınız. İşte bu zamanlarda Brunch Plus "BAR CATERİNG" tam size göre.

Dayanılmaz yaz sıcaklarında misafirlerimizin tercih ettiği 5 ferahlatıcı kokteyli sizinle paylaşmak istedik.

SANGRİA

Tercihe göre kırmızı ,beyaz ,rose veya blush şaraplardan hazırladığımız bol meyveli ,bol buzlu bu fresh kokteyl en çok tercih edilenler arasında. Genelde portakal ,limon gibi narenciyelerin ve bilimum aromalandırıcı alkollerin karıştırılmasıyla elde edilir. Ve Sungria'nın birincil amacı "mutlu insanı" yaratmaktır.

LYNCHBURG LEMONADE

Bourbon viski ,portakal kabuğu likörü ,sweet &sour souce ve gazoz ile yapılan ;kendisi güzel ,içimi daha da güzel olan kokteylimizdir. Kendileri hafif ekşimsi ,karamelize viski aromalı hoş bir limonatadır.

MOJIO

Nane yaprakları ,lime ,esmer şeker ve romun muhteşem bir harmanıdır.Anonim bir kokteyldir. Anavatanı Küba'dır. Efsanelere göre sürekli sek rom içmekten sıkılan bir korsan elinde bulunan malzemelerle içtiği romu karıştırıp keşfetmiştir.

PİNA COLADA

Rom ,taze ananas suyu ve hindistan cevizi yağı ile hazırlanan bu kokteylimiz sıcak yaz günleri için şekerli ve ferahlatıcı bir çözümdür.Ve böylece rom en iyi arkadaşlarıyla buluşmuş olur. Çünkü rom genel olarak şekerli ve tropik şeylerle tüketilmeyi sever.

MARGARİTA

Tekila ,portakal kabuğu likörü ,lime ,agave şurubu ve tuz ile yapılan suratı hafif ekşitirken içten içe mutluluk ve ferahlık getiren bir kokteyldir. Agave ve turunçgil temelli Meksika'ya özgü bir kokteyldir. Servis edildiği bardağın ağzı tuzla kaplanır ve en soğuk haliyle servis edilir.

8 Nisan 2020

loader