Teklif İsteyin

Benim Bir Hikayem Var Menü Konsepti

Her şeyin bir hikayesi vardır, bu hikayeler kimi zaman ufak izler bırakır, kimi zaman hiç unutulmayacak akılda kalacak tatlar yaratır. İşte tamda burada başlıyor Benim Bir Hikayem Var menüsünün hikayesi. Aslında bu hikâye çoğul bir hikâye, sadece bizim değil, bu fikre ilham veren özenle, aşkla ve sevgiyle yapılan lezzetlerin bir arada buluşma şöleni gibi.

Benim bir hikayem var menüsü, kimi zaman sizi çocukluğunuza, kimi zaman hiç ummadığınız ve unutamadığınız bir damak tadına, kimi zamansa siz nereye isterseniz onu hatırlatan lezzetleri yeniden hissettirmeye davet etmek için tasarlandı. Bu menünün oluşumuna ilham veren, kaliteden ödün vermeden kendi yolunu çizip lezzetlerini sizlere ulaştırmamızı sağlayan herkesin hikayesi.

Benim Bir Hikayem Var menüsünde, Anadolu’nun unutulmuş lezzetlerini, bireysel butik girişimler sonucu oluşturulan bir çok lezzeti, dünyada iz bırakan, kalitesini ispat etmiş ürünleri ve her şeyden önemlisi yılların vermiş olduğu deneyim ve yenilikçi üretim anlayışımız doğrultusunda ortaya koyduğumuz yaratıcılığımızı sizlere ve Catering sektörüne logomuzda bulunan + işareti ile en ileri seviyede oluşturarak ayağınıza getirmeyi amaçladık.

Benim Bir Hikayem var menüsüyle tanışmak ve detaylı bilgi almak için sizleri ofisimizde ağırlamak, bu enfes tatları deneyimlemek için bekliyoruz.

19 Kasım 2018

loader