Teklif İsteyin

Kurumsal Firma Etkinlikleri

Happy Hour

Şirket çalışanlarınız için motivasyon toplantıları, aktiviteler oldukça önemlidir. Onlardan yüksek verim bekliyorsanız ve her daim dinamik olsunlar istiyorsanız size de çok büyük bir görev düşüyor… Onları motive etmek Happy Hour Organizasyonlarıyla mümkün olabilir.

Atmanız gereken ufak basit birkaç adımla bunu hayata geçirebilirsiniz. Çok değil ayda bir defa en üst kademe çalışanınızdan en alt kademedeki çalışanınıza kadar herkesi bir araya getirip ufak ikramlarla birlikte bir aktivite toplantısı düzenleyebilirsiniz.

Bu faaliyetler için çok yüksek bütçede planlamalar yapmanız gerekmez. Kış günlerinde bir salep standı veya yazın renklerini ve dinamizmini ofisinize taşıyabilecek alkolsüz taze meyve kokteyllerinden oluşan bir bar catering… Yanında hafif bir müzik ile…

Motivasyonu daha düşük olduğu bilinen bir Cumartesi günü için örneğin ekmek arası sucuk ve bira oldukça cazip gelebilir… Hafta sonu yarım gün mesaisi bile olsa çalışanlar için hafta içinden daha sıkıcı geçer ve o gün bitmek bilmez.

Bunun önüne geçmek ve o günü sevdirmek istemez misiniz? Sizler ve çalışanlarınız için motivasyon kaynağı olabileceğine inandığımız birçok fikrimiz var.

Kurumsal firma etkinlikleri kapsamında hemen her bütçeye uygun avantajlı menüler ve fikirler için satış temsilcilerimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

11 Nisan 2020

loader