Teklif İsteyin

Şirket Pikniği

Günlük yaşamlarında insanlar doğa ile iç içe yaşamayı istemektedirler. İş veya çalışma arkadaşlarıyla, aile, dostlarıyla keyifli bir hafta sonunu, yoğun stresli çalışma günlerinden sonra eğlenceli saatler geçirebilmek için piknik, gezi, şenlik, festival katılmayı tercih etmektedirler.

Son yıllarda daha çok, şirketler tarafından tercih edilerek düzenlenen organizasyonlarda biride piknik organizasyonudur. Şirket çalışanlarının birçoğunun piknik organizasyonuna katılımı yüksek olduğu ve severek katıldığı gözlenmektedir.

Şirketler hem çalışan personelini hem de personel ailelerine dahil ederek yılda en az bir kez piknik organizasyonu düzenlemektedirler. Firmamız da yapmış olduğunuz bu etkinliğin daha iyi geçmesi için destekte bulunmaktadır.

Şirket pikniği sadece şirket çalışanları için değil, onların ailelerini de dahil edecek şekilde bir etkinlik olarak düşünülmelidir. Böylelikle çalışanlar hem iş arkadaşları hem de onların aileleriyle birlikte kaynaşmalarını sağlamaktadır.

Şirket içerisinde düzenlenen piknik organizasyonları yalnızca çalışan motivasyonunu artırmak için değil, çalışan personelin sosyal ilişkilerini geliştirmek ve yoğun iş temposundan bir süreliğine de olsa ayrılarak dinlenmeleri sağlamaya çalışılmaktadır.

Şirketler arasında yapılan piknik organizasyonları çalışanların sosyal ilişkilerini güçlendirerek hem motivasyon ilişkilerini güçlendirerek hem de eğlendirici etkinlikler olarak düşünülebilir

10 Aralık 2019

loader