Teklif İsteyin
Doğru Seçimler İçin Öneriler

Bir organizasyon da ihtiyacınız olan menüyü belirlemek işin en zor kısmı olarak görülebilir. Aslında vereceğimiz küçük ipuçları ile satış danışmanı sizin için doğru menü seçimini yapmanıza katkıda bulunabilir. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı, hayal ettiğiniz organizasyonu şeklini, organizasyon yapılacak olan mekânı en iyi şekilde ifade etmeniz işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

Menü seçimlerinde anlamadığınız veya tanımlayamadığınız ürünler hakkında satış danışmanınıza ürünler hakkında sorular yöneltebilir, bu ürünleri anlamak için görseller talep edebilirsiniz.

Organizasyonun yapılacağı alan hakkında satış danışmanınıza görsel fotoğraf veya video paylaşımında bulunmanız sizi daha iyi anlamasına ve yönlendirmesine etki edecektir, bu yüzden olabildiğince geniş kapsamlı bilgi paylaşımında bulunmanızı tavsiye ederiz.

Doğru kişi sayısını belirlemek için mutlaka LCV yapmaya çalışın, bu şekilde sipariş sayınızı doğru bir şekilde belirleyip gereksiz maliyetlerden ve sürprizlerden kaçınmış olursunuz.