Teklif İsteyin
Catering İstanbul

Web arama motorlarında İstanbul Catering firmaları veya Catering İstanbul aramaları yapıldığında karşınıza sayısız firma seçenekleri çıkmaktadır. Bunun en büyük nedeni, yemek firmaları, pastaneler, cafeler ve restaurant gibi işletmelerinde Catering Organizasyon işine soyunmasından kaynaklanmaktadır.

Aslında istanbulda faaliyet gösteren Catering firmalarının sayısı göründüğü kadar fazla değildir. Kurumsal firmalara yönelik hizmet veren profesyonel catering firmaları 20 ile 25 firmayı geçmemektedir. Ev davet organizasyonları yapan firma sayısı ise 5-6 firma dolayındadır.

Kısacası Catering firmasına ihtiyaç duyduğunuzda bu işin ehli olan firma bulmak istiyorsanız asıl işi Catering Organizasyon olan firmaları tercih etmenizi öneririz. İyi bir organizasyon planlaması yapabilmeniz için firma seçimi yaparkensize, sizi doğru sonuca götürebilecek bazı ip uçlarını aşağıda bulabilirsiniz.

1- İhtiyaçlarınızı önceden belirleyiniz. Ve bu ihtiyaçlarınızı organizasyonla ilgili çevrenizdeki insanlara danışarak kararınızı netleştirin.

2- Organizasyon için ayırdığınız bütçeyi netleştirin ve bu bütçeye sadık kalacak şekilde ilerleme gösterin.

3- Organizasyon firması ararken, internet üzerinden sayısız firma karşınıza çıkacaktır. Bu firmaları kıyaslarken menü sunumları, kalite anlayışları, referansları ve sizlere olan yaklaşımlarını süzerek tercih yapmaya gayret edin.

4- Hayat da hiç bir şeyin ucuz olanu makbül değildir. Aynı işi çok uygun fiyatlara yapmayı teklif eden firmaları detaylıca analiz edin. hatta yerinde ziyaret ederek teknik bir gözlemlemede bulunun.

5- Referans önemlidir. firmalaırn daha önceki yaptığı işlerden size referans göstermesini isteyin.

loader