Teklif İsteyin
Happy Hour Organizasyonları

İşletmenizde çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmak, IK değerlerini yükseltmek, mutlu çalışanlara sahip olmak ve daha bir çok konuda kurumunuza değer katan anlayışlara bir araya getirmek için sizlere ısrarla personel motivasyon etkinliklerini, diğer bir adıyla Türkiye de kalıplaşmış yeni değimi ile HAPPY HOUR çalışmaları yapmanızı öneririz. Peki nedir bu Happy Hour dediğimiz ve son zamanlarda çok kullanılan etkinlik. Bu kısmı kısaca özetlemek istiyoruz.

HAPPY HOUR denilen etkinliğin Türkçe karşılığı “Mutluluk Saati” dir. İşletme çalışanlarının motivasyonunu arttırmak için genellikle iş yerlerinde mesai bitimine doğru, çalışanlarını bir araya getirerek, onların bir birleriyle kaynaşmasını, stres atmalarını, işletmenin çalışanlarına verdiği değeri anlatmanın bir yoludur diyebiliriz.

Çalışan mutluluğuna önem veren firmalar arasında son zamanlarda bu tip etkinlikler epeyce popüler olmaya başlamıştır.

Brunch Plus olarak bizde bu etkinliklerin işletmelerde büyük bir değer yarattığına inanmaktayız. Bu anlayış çerçevesince de, Happy Hour etkinliklerini desteklemekteyiz. Bu konunun faydalarını kısaca bir örnek vererek biçimlendirmek istiyoruz.

Bu gün herhangi bir işletmenin patronu veya üst düzey yöneticisi, tüm çalışanlarını karşına alıp, her birine bir zarfın içinde 20/50 TL arası prim veya ödül adı altında para vermiş olsa, her bir çalışan bu mükâfatı maksimum 24 saat içinde unutacaktır. Fakat işletmenin Happy Hour etkinliği doğrultusunda, değer yaratma anlayışı içinde çalışanlarına 10/30 TL arası maliyetle bir Happy Hour etkinliği içinde yıllarca unutulmayacak, uzun yıllar hafızada kalacak, hatta sektöründe ve çevresinde sadece çalışanları arasında değil, ortak paydası bulunan her alanda uzun süreler konuşulup paylaşılacak maddi ve manevi değerler yaratan bir anlayışı kazandırmış olacaktır. Bu yüzden sürekliliği olan Motivasyon etkinlikleri işletmelere büyük ölücüde çeşitli kazanımlar sağlamış olacaktır.

HAPPY HOUR ETKİNLİK ÖRNEKLERİ:

Bar Catering
5 Çayları Coffee Break
Yöresel ve Temalı aperatif ikram sunumları
Mini Kokteyl organizasyonları
Sabah Kahvaltıları
BBQ Organizasyonları
Müzik Organizasyonları
Animasyon Temalı mini şovlar
Karaoke Organizasyonları Vb.

Sizde çalışanlarınızın motivasyonlarını güçlendirerek daha etkin çalışan, başarılı bir ekibe sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi ve proje yönetimi için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Sizler için farklı fikirler, yeni projeler üretebiliriz.

loader