Teklif İsteyin
Kokteyl Organizasyon

Talep ettiğinizde firmamızın sunacağı teklif metnimizin genel yapısını sizler için kolay, şeffaf ve anlaşılır bir dilde sunmaya çalışmaktayız.

Menü sunumlarımız teklif metninde yazılı olarak yer alan tüm menü içeriklerini kapsamaktadır. Ürünlerimizin sunumu genel olarak dekoratif cam ve porselen setler üzerinden yapılmaktadır.

Görsellik ve lezzet konusunda iddialı olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu konuda ürünlerimizi ve sunum şekillerimizi görmeniz açısından web sayfamızın galeri bölümünde yer alan fotoğraf ve videolarımızı incelemenizi öneririz.

Kokteyl organizasyonlarında müşterimizin özel bir talebi olmadığı sürece, menüde yer alan ikram ürünlerinin servisi 3 aşamada gerçekleşmektedir. ( Giriş- Gelişme- Sonuç )

Giriş : Masa serpmeleri ve soğuk aperatif ikramları

Gelişme : Sıcak İkramlar

Sonuç : Tatlı İkramlar

İstasyon masaları veya diğer bir adıyla Bistro masalar üzerinde yer alan ürün gruplarımız ve içeceklerimiz organizasyon başlangıcından, bitimine kadar olan süre zarfında tam zamanlı olarak sürekli servis edilir.

Bar ve Bistro masalar organizasyon planlamamızda ücretsiz olarak temin edilmektedir. Bistro masa örtülerinde renk ve modelleri elimizde bulunan alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.

Menüde yer alan içecekler ve soğuk, sıcak, tatlı aperatiflerimiz garsonlarımız tarafından elde servis edilerek sunulmaktadır. Masa serpmeleri eksildikçe garsonlarımız tarafından yeniden masa servisine takviye edilir.

Servis personellerimiz konusunda deneyimli en az 1 yıl görevde bulunmuş kişilerden oluşur.

Servis personellerimizin büyük çoğunluğu anlaşmalı ajanslarımız üzerinden temin edilmektedir.

Kokteyl organizasyonunda sağlıklı bir iş akışı için müşterilerimizden istediğimiz tek şey ekibimizin rahatlıkla çalışabileceği bir alan temin etmeleridir. Bu alanın sadece personelimizin kullanabileceği ve davetli misafirlerin giriş yapamayacağı bir yerde olması önem taşımaktadır.

Başarılı bir kokteyl organizasyonu için satış temsilcimize organizasyonun ana teması ve davetliler hakkında bilgi aktarmanızın büyük katkılar sağlayacağını hatırlatmak isteriz.

loader