catering
2009 yılında "Şehirde olup biten her şey bizi ilgilendirir" sloganıyla yola çıkan Brunch Plus; yenilikçi ve dinamik yapısı ile kişilerin veya kurumların Catering Organizasyon ihtiyaçlarını çözümlemek için kurulmuştur.

Brunch Plus yaptığı tüm işlerde %100 müşteri memnuniyetini esas alarak, müşterilerine ihtiyaç duydukları konular üzerine danışmanlık yaparak yön vermeye çalışır.

Brunch Plus, 14 yıllık Catering organizasyon sektörü deneyi mi ile sektörün gelişmesine, değerlerinin yükseltilmesi ve korunmasına yönelik en çok katkı sağlayan firmaların başında gelmektedir.

Brunch Plus yaptığı Catering organizasyon çalışmalarında en fazla video üreten firma ünvanına sahiptir. Ürettiği videoları Youtube, Demolition vb video haber sitelerinde yayınlayarak Türkiye de ve uluslararası düzeyde ülkemizi en iyi temsil eden Catering Organizasyon firmasıdır.

Amacımız her daim, her koşulda yapılacak işin en iyisini yapmaktır. Gelin sorunsuz bir organizasyon için eğitimli, işini seven çalışanlarımız ile sizlere hizmet verelim…


Vizyonumuz

Türkiye'nin en kaliteli Catering & Organizasyon firması olmak...
brunch plus

Misyonumuz

Etkinliğimiz, kalite standartlarımız ve yapısal verimliliğimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.
 

Vazgeçilmez Değerlerimiz

  • Yaptığımız işi sever, saygı duyarız.
  • Müşterilerimize bu duyguyu yaşatırız.
  • Müşteri memnuniyeti için çalışan memnuniyetine önem veririz.
  • Eğitim ve iş geliştirmeyi alışkanlık haline getiririz.
  • Her proje bizim için aynı önemi taşır.


Diğer Grup Şirketlerimiz

1-Doğal,Yöresel,Organik Market Uygulaması(Web Sitesi-Mobil Uygulama)
www.olezzet.com

2-Organizasyon ve Davet Ekipmanları Kiralama Adresi
www.ekipmanofisi.com

3-Kır Düğünü Mekanları Bulma Adresi
www.dugunbahcesi.com

4.Toplu Yemek Sektörü ve Catering
www.porselenyemek.com