catering

Firmamızı kurulduğu ilk yıldan beri, Fuar Catering hizmetleri konusunda hizmet vermektedir. İstanbul da düzenlenen birçok ihtisas fuarında sektör liderlerinin büyük kısmına hizmet vermekteyiz.  Fuar kültüründe edindiğimiz deneyim ile 4 farklı menü alternatifi sunarak ilerlemekteyiz.

Menülerimiz genişletilmiş Coffee Break temalı menülerden oluşmaktadır. Coffee Break temalı menüler kendi içerisinde kokteyl aperatifleri de barındırmaktadır. Bu şekilde zengin bir içeriğe sahip olmakla birlikte farklı damak tatlarını da hitap etmektedir. 

14 Yılı aşkın fuar catering hizmetleri deneyimimiz doğrultusunda hem sektöre hem de hizmet verdiğimiz firmalara yön vermekteyiz. Fuara katılım sağlandıktan sonra 3 ana konu önem kazanmaktadır.

  1. Güzel ve görsel anlamda iyi hazırlanmış bir fuar standı.
  2. Firma çakışanlarının gelen misafirleri güler yüzlü ve ilgi odaklı karşılayıp ağırlaması.
  3. Donanımlı ve kaliteli bir catering hizmeti. 
     

Profesyonel Fuar Catering hizmeti almak isteyen müşterilerimize genellikle şu yönde taleplerde bulunmaktayız. 

Verilen hizmetin akıcı olması için Stant içerisinde yer alan mutfağa, mutlaka Lavabo eklenmesini öneriyoruz. Bu sayede cam ve porselen ekipmanlarla içecek hizmet verme imkânımız olmaktadır. Mutfak önüne bir bar tezgâhının yapılması yine iş akışının ve servis hizmetinin daha hoş görünmesini sağlamaktadır. 

Mutfak alanın olabildiğince geniş tutulması, duvarlarında raf sistemlerinin bulunması yine iş akışını kolaylaştırdığı için bol miktarda raf eklenmesini öneriyoruz. 

Tüyap fuar merkezi ve İstanbul fuar merkezinde düzenlenecek olan tüm fuarlarda ihtiyaç duyacağınız Catering hizmetleri ile ilgili bizi arayabilirsiniz. 

Örnek fuar catering menülerimizi Menüler kısmından inceleyebilirsiniz.