catering
g2m ÜRÜN TEDARİK: Gıda, temizlik, sarf malzemeleri dahil olmak üzere, binlerce ürün yelpazesini tek başına bünyesinde bulunduran, dağıtım altyapısı bakımından Türkiyenin en büyük lojistik altyapısına sahip olan Toptancı firmamızdır. g2m Türkiyenin seçkin işletmelerinin bir çoğuna hizmet veren konusunda uzman bir işletmedir.
porselen TOPLU YEMEK: Toplu yemek sektöründe sadece yerinde üretim olarak hizmet veren Porselen, Toplu Yemek ihtiyaçlarımızın karşılanmasında görev alan çözüm ortağımız ve grup firmamızdır.
iwt BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ: Program yönetimi, Web sayfası yönetimi ve tüm bilişim hizmetleri konusundaki ihtiyaçlarımızı çözümleyen iş ortağımızdır.
muvidu VİDEO FOTOĞRAF: Kısa süreli Video tanıtım filmleri konusunda uzman olan Muvidu; yaptığımız organizasyon çalışmalarımızı kareleyen ve müşterilerimize aktarmamızı sağlayan iş ortağımızdır.
depo-eksper EKİPMAN KİRALAMA: Yaptığımız organizasyonlarda ihtiyaç duyduğumuz masa, sandalye, Şemsiye, podyum vb tüm ekipman ihtiyaçlarımızı çözümleyen iş ortağımızdır.
profinoks ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMANLARI : Paslanmaz çelik ve endüstriyel mutfak ekipmanları üzerine gerekli tüm ekipmanları tedarik ettiğimiz çözüm ortaığımızdır. 8 yıldır bu işbirliğini yürütmekteyiz.