catering
yemek
EV DAVET CATERİNG HİZMETLERİMİZ

 

Nişan, doğum günü, misafir ağırlama başta olmak üzere, her türlü ev davet organizasyonlarınızda yanınızdayız. Catering hizmetleri başta olmak üzere, Süsleme, dekorasyon ve ekipman desteği konularında bir çok farklı alternatif sunarak organizasyonlarınızı renklendirebiliriz.

 

İhtiyaçlarınızı belirleyip, hayal ettiğiniz davet organizasyonunu bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.


 

Catering hizmetlerinde size 3 farklı menü alternatifi sunarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerin uygulama şekli hakkında ki kısa bilgiler aşağıda belirtilmiştir.

 

 

Set Menü Catering : Daha önce belirlenmiş bir menüyü 30 Cm lik servis tabağı içerisinde tüm misafirlere eşit şekilde servis edilen bir uygulamadır.


 

Finger Food Kokteyl : Kokteyl konseptinde hazırlanan bu menü yapısında klasik kokteyl uygulaması yapılmaktadır. Menü de yer alan ürünler sırasıyla misafirlere garsonalrımız tarafından elde servis yöntemiyle sunulmaktadır.


 

Açık Büfe Yemek İkram Menüsü: Diğer bir adı Kokteyl Prolonge olan bu menü uygulamasında, belirlenen menü açık büfe konseptinde hazırlanarak sunulmaktadır. Bu uygulamada misafirleriniz dilediği şekilde istekleri ürünleri alabilirler.

 

 


 

Doğru Seçimler İçin Öneriler

Bir organizasyon da ihtiyacınız olan menüyü belirlemek işin en zor kısmı olarak görülebilir. Aslında vereceğimiz küçük ipuçları ile doğru menü seçimini yapmanıza katkıda bulunabiliriz. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı, hayal ettiğiniz organizasyon şeklini, organizasyon yapılacak olan mekânı en iyi şekilde ifade etmeniz işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır.

Menü seçimlerinde anlamadığınız veya tanımlayamadığınız ürünler hakkında satış danışmanınıza ürünler hakkında sorular yöneltebilir, bu ürünleri anlamak için görseller talep edebilirsiniz.

Organizasyonun yapılacağı alan hakkında satış danışmanınıza görsel fotoğraf veya video paylaşımında bulunmanız sizi daha iyi anlamasına ve yönlendirmesine etki edecektir, bu yüzden olabildiğince geniş kapsamlı bilgi paylaşımında bulunmanızı tavsiye ederiz.

Doğru kişi sayısını belirlemek için mutlaka LCV yapmaya çalışın, bu şekilde sipariş sayınızı doğru bir şekilde belirleyip gereksiz maliyetlerden ve sürprizlerden kaçınmış olursunuz.

 

paylaş