catering
yemekli düğün

Düğününü doğayla, yeşilin buluşma noktasında yapmak istiyorsanız anlaşma yapmış olduğunuz tesiste bulunmayan tüm hizmetleri sizin için bir araya getiriyoruz.  Bir düğünde ihtiyaç duyabileceğiniz Catering, oturma grubu, dekor, sahne, Fotoğraf, video çekimi, ses, ışık vb tüm hizmetleri tek bir noktadan çözümleyebilirsiniz.  İhtiyaç duyacağınız bu hizmetleri tek bir noktadan çözümlemek ve anlaşma yapmak menfaatinize olacaktır. 12 yıllık sektör deneyimimiz ve uzun yıllara dayanan işbirlikçi çözüm ortaklarımız sayesinde doğru ürünü en iyi fiyatlarla sizlere sunabiliriz.

 

Geride bıraktığımız 2020 düğün sezonunda pandemi sürecinin yarattığı etkiler nedeniyle Kır Düğünü organizasyonlarında da ciddi bir düşüş görülmüştür. Kır düğünleri ve tüm açık hava düğünleri için geçerli olan pandemi gerçeğinin 2021 düğün sezonunu nasıl etkileyeceğini ön görmekte zorlanıyoruz.

Bu yüzden bu yıl ki düğün organizasyonu anlaşmalarınızı pandemi sürecinin getireceği yasak ve kısıtlama gibi etkilerini düşünerek yapmanızda fayda var.  Tüm açık hava düğün organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermeyi amaçlayan firmamız aynı zamanda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunarak hayal ettiğiniz düğün konseptini sizler için en iyi şekilde planlamaya çalışmaktadır. Her bütçeye uygun menü ve hizmetler için bizden fiyat almanızı tavsiye ediyoruz.

paylaş